Běžecké závody letošního podzimu

17.12.2016
Tak jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili několika běžeckých závodů v různém složení podle toho, jak to jednotlivým závodníkům časově vyhovovalo. Zahájili jsme 22.10. „Během pro paraple“ ve Velkém Oseku, kde navíc získala Andrea Žďárská ve své kategorii bronzovou medaili.

Týden po tomto závodě odjela závodní družstva A a B na soustředění do Vítkovic. Soustředění jsme uzavřeli účastí na Janovské 6, 11 a 19 km trati podle věku a odvahy borců. První listopadová sobota podpořená hezkým podzimním počasím byla ve znamení běhu v Adršpachu, v krásném prostředí a ráji horolezců. Tento závod již také někteří z nás v minulosti absolvovali takže není neznámý, naopak se k nim přidávají další.

Jelikož musíme kromě sportování čas od času něco opravit na loděnici a vytvořit si lepší sportovní zázemí, byla na 12. a 13. listopadu vyhlášená brigáda. Přesto se v neděli někteří, pro které je Velká Kunratická srdeční záležitostí, tohoto závodu zúčastnili. Těmito závody naše běžecké soutěžní aktivity skončily, ale samozřejmě běhat budeme i v zimě, jen k tomu přidáme lyže.

Kanoistika Poděbrady Kanoistika Poděbrady Kanoistika Poděbrady Kanoistika Poděbrady Kanoistika Poděbrady Kanoistika Poděbrady