Cyklovýlet do Lysé nad Labem

27.12.2016

S lehkým zpožděním od data konání samotné akce se letos naposled ohlédněme, a připomeňme si neformální cyklistický výlet aktivních členů i přátel oddílu, jehož hlavním organizátorem a strůjcem trasy byl Luděk Martinek.

Běžecké závody letošního podzimu

17.12.2016

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili několika běžeckých závodů v různém složení podle toho, jak to jednotlivým závodníkům časově vyhovovalo. Zahájili jsme 22.10. „Během pro paraple“ ve Velkém Oseku, kde navíc získala Andrea Žďárská ve své kategorii bronzovou medaili.

Podzimní soustředění v Krkonoších

17.12.2016

Přibližně začátkem září jsme dostali nabídku účasti na soustředění spolu se zbraslavským vodáckým oddílem na jejich chalupě ve Vítkovicích. Po zkušenostech z úspěšného společného letního soustředění jsme nabídky využili a vyrazili na pětidenní intenzivní trénink.

18. Pilíř a závody podzimu

09.11.2016

Po závodně zaplněných víkendech měsíců září a října je pro letošek na vodě dobojováno. Nastal čas na drobné ohlédnutí za uplynulými událostmi, kterými byly Černožický kilometr, VC Sparty, ČP ve vytrvalosti i náš oblíbený Pilíř.

Maraton Slapy-Praha: „Řeka hučí…“

26.08.2016

„… v klínu rozervaných skal.“ Nic necharakterizuje letošní ročník vodáckého maratonu Slapy-Prahy věrněji než úryvek ze známé trampské písně. A že to hukot byl, může vyprávět také osm našich kajakářů, kteří úspěšně 32km dlouhý závod zdolali.

Mistrovství ČR Račice

07.08.2016

Ani jsme se nenadáli a je za námi náš letošní vrchol závodní sezóny – mistrovství České republiky na krátkých tratích, které opět proběhlo v Račicích. A protože letos mezi poděbradskými závodníky nebyl nikdo, kdo by se připravoval na vyšší než tuto soutěž, směřovali jsme podstatnou část sportovní přípravy právě a jenom na tyto závody.

Výsledky z Mostu, Račic a Nymburku

06.08.2016

Červencovému Mistrovství České republiky předchází několik pohárových závodů. Letos jsme se po delší době podívali zase do Mostu, zajeli si zazávodit na oblíbený kanál do Račic a vynechat nemůžeme ani měření sil v sousedním Nymburku. Ohlédněme se společně za uplynulými akcemi alespoň krátkým výčtem úspěchů našich závodníků.

Zimní soustředění Strážné 2016

22.03.2016

Jako loni, tak i letos jsme v předjaří vyrazili na oblíbené běžkařské soustředění do krkonošského střediska zimních sportů - Strážného. Počasí tentokrát hrálo hlavní roli, zprvu se tvářilo velmi slibně, následně se zcela zkazilo a už to téměř vypadalo na předčasné ukončení akce, až se nakonec umoudřilo a i díky obětavé péči Michlových, jejichž neocenitelné zázemí jsme opět po celý týden využívali, se celá akce nadmíru vydařila.


zpět na Archiv