Silvestrovský běh 2010

02.01.2011
Silvestr - a je to zase tu. Na sklonku úspěšné sezony se znovu setkáváme na posledním sportovním klání tohoto roku a to na Silvestrovském běhu. Start byl naplánován na desátou dopoledne, společně jsme se vydali na soutok Labe a Cidliny na Silvestra už pošesté.

Letošní běh byl obzvláště mrazivý. Rtuť se držela hluboko pod bodem mrazu kolem -10°C a tak tato teplota nepřilákala mnoho běžců a účast byla velice slabá - běhu se zúčastnilo pouze devět závodníků. Kanoistika Poděbrady

Obr.1 - Sedm statečných, dva chybějící se ještě připravují na start v loděnici

Nepřítomnost šéfa bistra „U Mola“ všem způsobila vrásky na čele, jak to bude s doplňováním tekutin po závodě. Vzorně ho ale zastoupil Předseda, který neběžel a šetřil si kolena před blížící se Jizerskou padesátkou. Jeho čaje i tvrdší povzbuzováky každého závodníka v cíli řádně zahřály. Kanoistika Poděbrady